Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як проза Юрія Васюка та Святослава Подлевського з’явилася на сторінках всеукраїнського літературного видання


Home net

Як проза Юрія Васюка та Святослава Подлевського з’явилася на сторінках всеукраїнського літературного видання

Дебют чернігівців в «Дебют-газеті».

Обласна бібліотека для юнацтва провела зустріч-бесіду з драматургом Юрієм Васюком та художником Святославом Подлевським. Їхня проза з’явилася на сторінках нового всеукраїнського літературного видання.Соціальна п’єса «Собака» Юрія Васюка про те, як спустошений безнадією хлопчик потрапив у багату родину.

«Але не просто людиною, а за собаку. Тому що він бачив, що для собак купують вирізку, то вирішив, що краще бути собакою і їсти вирізку, чим людиною на смітнику», – розповідає драматург Юрій Васюк.

Ім’я Юрія Васюка відоме у літературних колах України. За його п’єсами реалізовані постановки в театрах Чернігова, Києва, Запоріжжя, Дрогобича, Коломиї, Хусті.


Святослав Подлевський, на відміну від колеги, тривалий час приховував від усіх свої літературні здібності. Писав лише для себе. Редколегії «Дебют газети» сподобались два його твори – «Аркан потяга» та «Карпокрад».

Святослав Подлевський, художник: «Аркан потяга» - це внутрішня подорож людини до самої себе, спроба розібратися в собі в самому. А друга називається «Карпокрад». Це так само сучасне питання, тобто взаємовідносин людьми і взагалі питання суспільства, якісь певні пошуки правди. Але тут якраз події відбуваються досить давно, в період античності».

«Дебют-газета» надає початківцям та майстрам пера свої сторінки безкоштовно. Основна вимога – щоб україномовний твір, ще не був надрукований.

Святослав Подлевський, художник: «Раджу пробувати, щоб врешті з часом зрозуміти, який твір де схибив, щоб тобі порадили, і врешті ти зміг його публікувати».

Юрій Васюк, драматург: «Якщо людині є що показати, то треба показувати. І ця «Дебют-газета» той майданчик, де можна показати і почути зворотній зв’язок».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Дебют-газета», проза, Святослав Подлевський, Юрій Васюк, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект