Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Сквер знань. Коли завершать роботи зеленої зони на розі вулиць Рокоссовського та Шевченка?


Home net

Сквер знань. Коли завершать роботи зеленої зони на розі вулиць Рокоссовського та Шевченка?

Місцевість на розі вулиць Рокоссовського і Шевченка біля технологічного університету поступово перетворюється на справжній парк відпочинку. Чернігівці його нарікли сквером знань.Після попередньої невдалої спроби здійснити реконструкцію, тут чимало незавершеного. Хоча робота ще кипить, вже видно і конкретні результати. Частково проведено озеленення території, КП «Міськсвітло» вже встановлює безпечне паркове освітлення.

Всього у сквері заплановано встановити 31 ліхтар. Важить корпус одного такого світильника до 10 кг, тому необхідно було закласти і відповідну основу, яка витримає ліхтар та забезпечить безпеку відпочиваючим.

В’ячеслав Николенко, керівник КП «Міськсвітло»: «В даний момент проводяться роботи із заміни кабельної мережі. Це великі об’єми, приблизно 180 м провели заміну кабелю. Замінили 31 закладну, які були встановлені в пластикові відра. На даний момент закладі всі виготовлені нові. Світильники встановлюються там, де вже проведене озеленення, щоб не дряпались опори. Пів парку на сьогодні вже буде світитися».

Все йде за графіком, каже підрядник. Обсяг запланованої роботи був достатньо великий, адже довелось починати майже з початку. Корегували і сам проект скверу.


Володимир Волковський, директор ТОВ «Сівертехбуд»:
«Поменялись конструкции дорожек. Еще часть деревьев мы удалили, потому что чуть другая конфигурация, то есть были лавочки, а до этого их не было, поэтому сделали карманы под лавочки. Освещение перебрали. На сегодняшний день разбили на зоны весь сквер – одна часть работы была выполнена уже на этой неделе. Как видим, газон постелен. Заканчиваем с освещением, автополив. Теперь разбираемся со вторым участком работы. Ориентировочно – к середине месяца получим новый сквер».

Роботи тривають. Тож директор підрядної компанії закликає чернігівців дочекатися відкриття скверу та поки не випробовувати молодий газон, адже йому необхідно приживитись.

В проекті також і облаштування декоративної зони з боку університету, а вже до кінця тижня планують встановити скульптуру під назвою «Сім’я».

Матеріал по темі:

Сквер на перекрестке Рокоссовского-Шевченко начали «застилать» травой (фотофакт)


Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сквер, В’ячеслав Николенко, благоустрій, освітлення, Володимир Волковський, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект