Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові відбулися змагання Кубку України з настільного тенісу серед осіб з порушеннями слуху


Нормовен

У Чернігові відбулися змагання Кубку України з настільного тенісу серед осіб з порушеннями слуху

21 жовтня у Чернігові розпочалися змагання кубку України з настільного тенісу серед осіб з порушеннями слуху.Інна Белащенко, головна суддя «Кубку України з настільного тенісу серед осіб з порушенням слуху»: «На цих змаганнях 26 чоловіків та 15 жінок. Учасники з міста Києва, Полтава, Полтавська область, Чернігівська область, Хмельницька область, Іванофранківська, Львівська».

На кубку розігрують 7 комплектів медалей.

Інна Белащенко, головна суддя «Кубку України з настільного тенісу серед осіб з порушенням слуху»: «Це командні змагання серед чоловіків та жінок. Особисті змагання, також чоловіки і жінки. Парні змагання серед чоловіків і жінок. Також змішаний парний розряд».

Кубок України – це один з етапів відбору до Національної збірною.

Участь у змаганнях взяли 6 спортсменів з Чернігова та області, серед них і переможці квітневого чемпіонату Європи, який відбувся в Болгарії.

Діма Скварський, учасник змагань, місто Чернігів: «Настільним тенісом я займаюсь вже 2 роки. Я прийшов, тренер мені дозволив займатись, тож я й продовжую. Мені подобається. Це цікаво. Я виграв перше та третє місце на чемпіонаті Європи».

Марія Васильєва, учасниця змагань, місто Київ:
«Ми посіли перше командне місце, третє місце у парному розряді та третє в особовому заліку. Аби досягти результату, я багато тренуюсь, багато займаюсь зі спортсменами без порушень слуху. А взагалі я займаюся з 1998 року. Вже у 10 років виграла чемпіонат України».

Чернігів є базовим пунктом для жіночої збірної з цього виду спорту, а Полтава – для чоловічої. Тож змагання з настільного тенісу по черзі відбуваються у цих містах.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: настільний теніс, спорт, порушення слуху, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект