Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівські спортсменки серед переможниць та призерок Чемпіонату України з дзюдо

Чернігівські спортсменки серед переможниць та призерок Чемпіонату України з дзюдо

Чернігівські спортсменки стали переможницями та призерками чемпіонату України з дзюдо. Чемпіонат серед дорослих проводився в Києві, звідки дзюдоїстки привезли золоту, срібну та бронзову медалі.

Золотом чемпіонату України поповнила список своїх перемог Наталія Смаль, показавши найкращий результат у середній ваговій категорії.

В чемпіонаті України серед молодіжних кадетів до 17 років взяли участь більше 600 учасників та учасниць 24 регіонів. Чернігівщина була представлена лише однією командою, яка показала аналогічний для дорослих результат – друге командне місце серед дівчат. До Чернігова дзюдоїстки привезли 4 медалі – одне золото та три бронзі.

10-класниця Христина Дусь, яка займається дзюдо 2 роки, раніше була призеркою чемпіонатів України. Цього ж разу здобула перемогу.

За словами тренерів, двох спортсменок серед кадетів мають відібрати на чемпіонати Європи та світу. Високий рівень підготовки чернігівських спортсменів пов’язують із покращенням умов та збільшенням фінансування містом даної галузі.

Також серед останніх спортивних здобутків чернігівців золото на чемпіонаті світу з сумо, яке здобула Аліна Дуженко.
В загальнокомандному заліку чемпіонату світу з сумо Україна зайняла перше місце, обійшовши Росію та Японію.