Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Обласний молодіжний центр оголошує безкоштовне навчання молодіжних підприємців


Нормовен

Обласний молодіжний центр оголошує безкоштовне навчання молодіжних підприємців

В Чернігівському обласному молодіжному центрі навчатимуть молодих підприємців. 7-денна школа стартує в рамках проекту «Соціальні стартапи для молоді», за підтримки відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні.Сергій Забара, координатор проекту «Соціальні стартапи для молоді»: «Ця 7-денна школа буде безкоштовною для всіх учасників. Ми її проведемо у два етапи. Перші три дні відбудуться з 4 по 6 листопада, а потім з 26 по 28, тобто 3 та 4 дні, відповідно. Це навчання буде поглибленим, ми будемо давати домашнє завдання».

Протягом навчання учасники отримають базові знання з маркетингу та тайм-менеджменту, навчаться працювати з цільовою аудиторією, проводити свод-аналіз, покращать знання ділової англійської мови та підготують бізнес-план розвитку своєї ідеї, кажуть організатори.

Ірина Сімонова, директорка Чернігівського обласного молодіжного центру: «За результатами нашої школи ми хочемо і будемо намагатися, щоб кожен учасник вже вийшов зі своєю розробленою ідеєю, як її покроково реалізувати, з розрахованою соціальною складовою».

Сергій Забара, координатор проекту «Соціальні стартапи для молоді»: «Вони зможуть отримати можливість розробити свою бізнес-ідею, свою бізнес-ініціативу. Та, якщо вона під час пітченгу – це відбір проектів, який відбудеться у грудні, також в рамках проекту – зможе отримати фінансування від громадської організації «Сфера молоді» в сумі 600 доларів, для початку своєї справи».

Тренерами школи молодого підприємця стануть працівники обласного молодіжного центру та інших організацій, які вже пройшли відповідне навчання.

Основне завдання цього проекту – дати можливість молоді, яка має ідеї для стартапу, отримати знання, необхідні для її реалізації та втілити свою ідею в життя.

Олег Котеленець, голова правління ГО «Сфера молоді»: «Освіта є освітою, яку молодь здобуває у вищих навчальних закладах, професійно-технічних, але, на жаль, складається так, що молодь, здобуваючи освіту, вона не може себе реалізувати. А цей проект стане тим поштовхом, як реалізувати себе та монетизувати свої знання, вміння, навички та мати якусь соціальну складову у своїх проектах».

Учасниками школи можуть бути жителі Чернігова та області віком від 18 до 35 років. Для навчання організатори відберуть 35 учасників, при цьому особливу увагу будуть звертати на наявність ідеї та мотиваційну складову.

Сергій Забара, координатор проекту «Соціальні стартапи для молоді»: «17 жовтня ми оголошуємо про старт набору учасників на 7-денну школу. Набір буде конкурсним. Подавайте, ми будемо чекати на ваші анкети. Реєстраційну форму ви зможете знайти на сторінках у Фейсбуці Чернігівського обласного молодіжного центру та громадської організації «Сфера молоді».

Учасників з інших міст організатори забезпечують безкоштовним проживанням і харчуванням та компенсують витрати на проїзд.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа, молодіжний центр, підприємці, стартап, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект