Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чому чернігівці можуть втратити субсидії до опалювального сезону


Нормовен

Чому чернігівці можуть втратити субсидії до опалювального сезону

На початок опалювального сезону багато чернігівців традиційно починають згадувати про субсидію. Захмарних платіжок ніхто не скасовував, а літні «комунальні канікули» вже закінчилися. Водночас усі в очікуванні чергового «закручування гайок», як це було минулого року.«В останній опалювальний сезон кількість отримувачів субсидій значно зменшилася. Десь на 40%», – Ірина Марчук, начальник управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної в м. Чернігові ради.

На початок цьогорічного опалювального сезону змін суб’єктів, що мають право на субсидію, не відбулося. Проте скорочення отримувачів субсидій усе ж таки відбудеться. По перше, через зменшення норм.

«Зменшено соціальні норми, на які призначається субсидія. Це та норма, за якою відбувається відшкодування державою та призначення субсидій і пільг окремим категоріям громадян», – начальник управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради Ірина Марчук.

Зокрема це стосується використання газу та централізованого опалення. По-друге, зростання зарплат і пенсій.

«Збільшені пенсії. Це суттєво, адже для призначення субсидії ми братимемо дані за серпень місяць», – начальник управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради Ірина Марчук.

Крім всього іншого, змінюється механізм виплат. Монетизовані субсидії тепер надходять у місцеві управління соцзахисту. А звідти вже розподіляються по установах, що є інструментами виплат – пошта, «Ощадбанк» тощо.

Загалом кількість отримувачів субсидій цього року, скоріш за все, знову скоротиться, проте в менших масштабах, ніж це було в минулому опалювальному сезоні.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: субсидія, опалювальний сезон, Ірина Марчук, Cheline TV

Добавить в:


ЦентрКомплект