Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Футболіст – почесний громадянин: чернігівці розповіли, кого хочуть бачити новою гордістю міста


Home net

Футболіст – почесний громадянин: чернігівці розповіли, кого хочуть бачити новою гордістю міста

Андрій Ярмоленко – український футболіст, родом із Чернігова. У відбірковому матчі до чемпіонату Європи-2020 він відзначився тим, що забив гол суперникам уже в першому таймі. Так футболіст зробив свій внесок у перемогу української збірної, що виграла з рахунком 2:1.З цієї нагоди екснардеп від Чернігівщини Анна Романова пригадала міським чиновникам події 2016 року, коли вона пропонувала зробити Андрія Ярмоленка почесним громадянином Чернігова. Тоді місцева влада розкритикувала таку ініціативу. Сіверяни висловили свої думки з приводу присвоєння спортсмену звання «Почесний громадянин Чернігова».

– Ну, звісно, це ж наш земляк. І навіть треба. Це символ міста.

– Певно, в Чернігові таких футболістів, як він, як Кузнєцов, як Банніков, більше немає. Людина приносить місту певну славу. Варто, звісно.

– Я не знаю, хто це такий, футбол не дивлюся. Якщо людина хоче цього, то нехай зроблять. Може, людина щось корисне для Чернігова зробить.

– Я футболом не дуже захоплююсь, тому не знаю, вартий чи не вартий, як він грає. Тому не можу сказати. Ну, певно, було б непогано.

– Нормальний футболіст, можна і зробити. Знатимуть Чернігів далеко за межами України. Він усе-таки світовий футболіст.


– Якщо в нього є заслуги – забиті голи вдалих матчів, у яких він виступає за Україну. Я вважаю, такі люди є гордістю нашого міста. Це визначні особистості.

– Він дуже багато робить для «Десни», думаю, варто.

– Я вважаю, що ні. Він спортом займається і це його життя. Спорт є спорт. Я вважаю, що це має бути управлінець.

– Чесно, я в футболі… Я цього не розумію. Не знаю, як вирішить більшість населення.

– А, футболіст, чом би і ні?

– Не знаю. Мені однаково. Ну, так, можна.

Варто зазначити й те, що наразі Андрія Ярмоленка вважають найкращим бомбардиром збірної України серед нинішніх гравців. На рахунку футболіста 37 голів.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Почесний громадянин Чернігова, Андрій Ярмоленко, опитування, Cheline TV

Добавить в:


ЦентрКомплект