Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Селяни нарікають на сестер-лікарок, які фактично тримають кіз на території амбулаторії


Нормовен

Селяни нарікають на сестер-лікарок, які фактично тримають кіз на території амбулаторії

Люди повстали проти цапа.

Дві сестри-лікарки амбулаторії села Ядути на Чернігівщині лікарняний двір перетворили на пасовисько для власних кіз. Все б нічого, але козел настільки агресивний, що постійно нападає на людей. Чи можна комунальне не змішувати з приватним, з’ясовувала Валентина Доброта.6 кіз і цапок вільно гуляють лікарняною територією. Козел лиш бачить сторонніх, відразу невдоволено копилить губу. Ми свідомо тримаємо дистанцію. Але він тишком опиняється позаду нас.

Під час цієї зйомки козел нас просто переслідував, тому навіть довелося озброїтися палицею. Це єдине, що зупиняло козла.

Цю жінка десь із півгодини відбивалася від тварини. Цап напав, коли Люба виходила з амбулаторії.

Козел дуже підступний і на людей нападає зненацька. Бабу Галю вдарив, коли жінка поралася на городі. На цю літню жінку цапок тричі нападав на городі і двічі на вулиці. Вона найближче живе до сільської амбулаторії.

Уся худоба квартирує у цій хаті. Вона впритул до території амбулаторії і належала покійній мамі лікарок. Рогаті вільно пересуваються лікарняним подвір’ям, бо між ним і хатою немає огорожі. На території амбулаторії валяються гарбузи, якими кіз і годують. Усі стежки до лікарні всипані козиним «горохом».

Відвідувачі амбулаторії кажуть, що кожен їхній візит до лікаря це потенційна небезпека наразитися на агресивного цапа.

Лікарка переконана, що козел нікому не заважає. Худоба – це спадок від мами, яка померла 6 років тому.

Алла Дмитренко, лікарка Ядутської амбулаторії сімейної медицини:
«Колись мама моя тримала тут індиків. Заїдали за тих індиков. Я ще не встигла всіх кіз збути після смерті моєї мами. Аж отак гризли і їли як оце мене».

У селян до лікарок назбиралася купа претензій: і вони нібито не відповідають на телефонні дзвінки, і відмовляються приїздити на виклики.

У баби Марії болить серце і вона найняла до лікарні машину. До слова, лікарняне авто саме було теж на виїзді.

Головний лікар центру первинної допомоги проблеми з бензином визнає, але літрів по 50 на місяць на кожну амбулаторію випадає. У лікарки інша арифметика.

Алла Дмитренко, лікарка Ядутської амбулаторії сімейної медицини: 
«На 3 місяці нам дають 50 літрів бензину».

Анатолій Обозний каже, що йому раніше ніхто на поведінку цапка і лікарок не скаржився.

Анатолій Обозний, головний лікар центру первинної медсандопомоги Борзнянського району:
«Я перший раз від вас тільки це почув по поводу козлів. Коли мама їхня працювала, була інформація, що вона з котом ходить на роботу. Публіка цікава. Не розумію чому, доктор наук, кандидат медичних наук, а населення їх не приймає».

Відмовитись від послуг сільських лікарок люди не можуть. Із сіл доїхати до району навіть молодим, які не мають власного авто, ціла історія.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кози, цап, лікар, амбулаторія, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект