Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Скільки тролейбусів закупить місто в наступному році?


Нормовен

Скільки тролейбусів закупить місто в наступному році?

Щоб забезпечити Чернігів надійним, екологічним транспортом в місті повинно щодня працювати близько 85 одиниць та проведено капітальний ремонт тролейбусної мережі.Микита Вікторов, речник Чернігівського тролейбусного управління: «За останні 4 роки придбано 27 нових тролейбусів. Було оновлення і контактної мережі, тобто заміна контактного дроту. На 3 тягових підстанціях було оновлено обладнання. Але все ж таки здебільшого інфраструктура застаріла, бо значно зношені кабельні лінії до тягових підстанцій високовольтні, зношена контактна мережа. Ну і половина рухомого складу – це, на жаль, тролейбуси, які відпрацювали два, а то й три граничні терміни експлуатації, які встановив завод-виробник».

Роботи щодо оновлення цієї інфраструктури коштовні і тривалі.

Управління транспорту розробило відповідну програму розвитку електричного транспорту в місті, яка розрахована на 5 років.

Олександр Рижий, начальник управління транспорту, транспортної інфраструктури і зв’язку ЧМР: «Ми запланували, по-перше, потрібно провести заміну живлення до тягових підстанцій. По-друге, нам потрібно провести заміну контактної мережі. Вона теж уже дуже стара і зношена вже десь на 90%. Ми бачимо часті пориви ліній, а через це простой електротранспорту. Також ми заклали закупівлю за бюджетні кошти 6 тролейбусів, кожного року».

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 16 жовтня погодив зміни та доповнення до програми розвитку електричного транспорту міста Чернігова на 2018-2022 роки. Всі ці зміни та доповнення розглянуть депутати Чернігівської міської ради на найближчому пленарному засіданні.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тролейбуси, транспорт, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект