Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Яскраві коридори та прозорі двері: ремонт в 11-му колегіумі


Home net

Яскраві коридори та прозорі двері: ремонт в 11-му колегіумі

Яскраві коридори та максимум світла у приміщенні, - такий вигляд має старий корпус 11-го колегіуму 1938 року побудови після капітального ремонту.Роботи тут стартували від серпня і нині перший поверх на завершальному етапі.

Олександр Макаров, заступник начальника управління капітального будівництва: «По закладу замінені радіатори на сучасні. Як в старому, так і в новому корпусі, замінена підлога. Вона є в більшості наливною, яка не слизька. Є також ламінатні поли – на другому поверху. Стеля навісна, з новим сучасним освітленням».

Раніше у закладі встановили енергозберігаючі вікна та замінили покрівлю.

Цьогоріч оновлюють будівлю із середини.

Прозорі двері та кольорові стіни, - це приклад сучасного європейського підходу до організації освітнього простору.

Олександр Макаров, заступник начальника управління капітального будівництва: «Зроблені роботи також в їдальні. Там, знову ж таки, пофарбовано яскравими кольорами. Зараз ідуть роботи в спортивному залі, а саме, фарбування в різнокольорову яскраву гаму».

За словами Олександра Макарова, найближчим часом будівельники також мають укласти підлогу на другому поверсі, зробити частину коридору та покриття для стін від забруднення.

Олександр Макаров, заступник начальника управління капітального будівництва: «Чому роботи відбуваються в осінній період? Бо дуже довго в нас розроблявся і корегувався проект, виникли певні додаткові роботи, тому що після зняття підлоги в старому корпусі, який був дерев’яним і дуже-дуже старим, ми побачили трохи іншу картину, чим хотіли побачити. Там багато було додаткових робіт. Вносилися зміни».

Впродовж тижня канікул тут працюють на повну, а в період навчання – після уроків, аби не заважати освітньому процесу

Загалом на ремонт 11-го колегіуму із міського бюджету виділили понад 7,5 мільйонів гривень. Це один із найбільших закладів Чернігова і перший, в якому реалізують такий проект.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: колегіум №11, ремонт, Олександр Макаров, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект