Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Реактивну протитанкову гранату знайшли в підвалі чернігівської багатоповерхівки


Нормовен

Реактивну протитанкову гранату знайшли в підвалі чернігівської багатоповерхівки

В одній з чернігівських багатоповерхівок вибухотехніки вилучили реактивну протитанкову гранату. Її помітила одна із жительок будинку, спустившись до підвалу у господарських справах.Юлія Ковтун, завідувачка сектору комунікації ГУНП в Чернігівській області: «На місці небезпечної знахідки одразу прибули фахівці вибухотехнічної служби та слідчо-оперативна група поліції. Виявилося, що у підвалі лежав постріл від радянської реактивної протитанкової гранати РПГ-22 у розібраному стані».

Фахівці ідентифікували гранату, як учбову.

Боєприпас вилучили та направили на експертизу. Наразі встановлюється як він опинився у підвалі будинку.

Правоохоронці закликають громадян дотримуватись правил безпеки, в разі виявлення небезпечних предметів, аби уникнути надзвичайних ситуацій.

Юлія Ковтун, завідувачка сектору комунікації ГУНП в Чернігівській області: «Якби граната була бойовою, могли б серйозно постраждати жителі цього будинку. Бо така граната призначена пробивати 40 см танкової броні. Поліція звертається до громадян із закликом, в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, не брати їх в руки, не переміщати, унеможливити доступ до них та негайно викликати правоохоронців».

Нагадуємо, що з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, в Україні триває місячник добровільної здачі зброї.

Юлія Ковтун, завідувачка сектору комунікації ГУНП в Чернігівській області: «В рамках операції громадяни можуть здати зброю, боєприпаси, вибухівку, все, що вони знайшли або зберігали в себе вдома незаконно. В разі добровільної здачі, громадяни мають можливість уникнути кримінальної відповідальності».

Заходи з роззброєння триватимуть до кінця жовтня. Здати зброю можна звернувшись до поліцейських дозвільної системи Чернігівського відділу поліції.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: протитанкова граната, Юлія Ковтун, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект