Нормовен

Хто зі школярів самий влучний?

Традиційні щорічні змагання зі стрільби з малокаліберної гвинтівки пройшли у четвер у Чернігові. В них взяли участь команди старшокласників з більшості шкіл міста.Ігор Бизган, голова обласного товариства сприяння обороні України: «Головна мета команди – вразити мішень противника. Хто перший вразив, той і переміг. І виходить на наступний щабель свого рівня. Це дуже цікаво, а головне не буде так званих засуджень, мінімізується суддівська роль, тому що візуально все бачиться одразу».

Кожному учаснику організатори видали гвинтівку і три патрони. Команді потрібно якнайшвидше закрити мішень аналогічно тій, які використовуються в біатлоні.

Школярів супроводжують їхні тренери і за сумісництвом вчителі предмету «Захист вітчизни». Останні кілька тижнів вони тренували своїх підопічних у цьому ж тирі. Тому як мінімум базові навички стрільби є у всіх команд.

Цікаво, що переможці минулорічного турніру цього разу програли вже в першому турі. Це додало решті учасників впевненості у власних силах.

Змагання пройшли доволі швидко, адже вправа лише одна. Перше місце посіла команда школи №5, на другому – 11-й колегіум, а бронзу завоювали старшокласники з 32-го ліцею. Переможцям дісталися кубки та медалі.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: змагання, стрільба, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект