Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Комунальна школа з платною формою навчання може з’явитися у Чернігові


Нормовен

Комунальна школа з платною формою навчання може з’явитися у Чернігові

Комунальна школа з платною формою навчання може з’явитися у Чернігові. Дослідити можливість її створення міський голова доручив управлінню освіти на засіданні виконавчого комітету у середу. За його словами, серед чернігівців є запит на специфічні освітні послуги, які можуть бути надані тільки на платній основі.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
«Додаткові предмети, додаткове обладнання, кількість дітей в групах – по 10 чоловік, можливість продовженого дня, можливість займатися по вихідним дням, і таке інше. Сьогодні ми віддаємо цей напрямок в приватний сектор. Я вважаю, що ми просто не використовуємо можливість тим же вчителям заробити додатково копійку».

Про решту чернігівських шкіл і дитсадків також не забули. Для них управління міської ради розробило програму поліпшення гігієнічних умов строком на 5 років. За планом, починаючи з 2020 року, міський бюджет виділятиме 12,5 мільйонів гривень на ремонт санвузлів у закладах освіти Чернігова. Сюди входять і самі туалети, і нові комунікації для них, і навіть пластикові вікна, там де їх ще немає.

Олена Горна, заступник начальника управління освіти ЧМР: «Програма ця на часі, оскільки стан санітарних умов в закладах освіти незадовільний. Було здійснено моніторинг. На сьогоднішній день 68% санвузлів у закладах загальної середньої освіти потребують капітального ремонту, 67% у закладах дошкільної освіти також потребують капітальних ремонтів».

Остаточно цю програму мають затвердити депутати міської ради на наступній сесії. В яких саме школах та дитсадочках першими будуть відремонтовані санвузли, вирішуватимуть за результатами спеціального щорічного моніторингу.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: освіта, виконком, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект