• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Реміснича тепер двостороння. Як рухатися?


Реміснича тепер двостороння. Як рухатися?

Вулиця Реміснича відтепер з двостороннім рухом і в об’їзд Воскресенської церкви. Реконструюють її у два етапи.Цьогоріч тут встановили нові бордюри, влаштували земляне полотно та нижній шар асфальту. Після усадки грунту у 2020 році дорожники мають укласти верхній шар покриття, зробити тротуари та благоустрій території.

Олександр Харчук, підрядник: «Назначение этой улицы для чего было? Разгрузить центр. Это ж не просто для рынка сделана дорога. Эта дорога сделана для того, чтобы разгрузить центр. А кратчайшее расстояние, чтобы попасть с улицы Мазепы до проспекта Победы, через вот эту улицу».

Попри те, що об’єкт на стадії ремонту, його відкрили, аби він виконував своє завдання, - розвантажував центральну частину міста, а також для під’їзду вантажного та легкового транспорту до ринку.

Олександр Харчук, підрядник: «Улицу отрыли для того, чтобы не создавать вокруг рынка какую-то стоянку. Надо понимать, что если мы закрыли дорогу, а там 100 парковочных мест, то эти 100 человек будут стоять в центра, возле центра, по Мазепе».

Поки вулиця незавершена тут немає розмітки і дорожні знаки встановлено частково. Зокрема, вже визначено ділянки, де заборонена зупинка автотранспорту.


Віталій Копистко, прес-офіцер патрульної поліції: «З того, що можна бачити звідси, з боку ліцею залізничного транспорту, з’явилися знаки стоянка та зупинка заборонена. Це пов’язано з тим, що там є заїзний карман для громадського транспорту, який рухався і напевно продовжить після ремонту рухатися за цим маршрутом».

Кількість смуг у такому разі водії мають визначати самостійно, з урахування ширини проїжджої частини відповідного напрямку, габаритів автівок та безпечних інтервалів між ними.

Віталій Копистко, прес-офіцер патрульної поліції: «Для того, щоб не потрапити в ДТП, потрібно керуватися правилами дорожнього руху. Тобто автомобіль має рухатися найближче до правої сторони проїзної частини. Це основні. З боку вулиці Мазепи встановлений світлофор, тому тут беззаперечно керуватися сигналом світлофора».

Доки тривають ремонтні роботи, водіїв просять враховувати зміни в організації руху та не перекривати проїзд для транспорту.

Олександр Харчук, підрядник: «Люди должны понять, что это улица с двусторонним движение. Движение идет в ту сторону и обратно. И та часть дорожной одежды, которая свободная от стоянки автомобиля, специально же есть стоянка для около 100 автомобилей, она должна быть свободная. Это проезжая часть».

За словами підрядника, такого принципу потрібно дотримуватися і на інших вулицях міста, що ремонтують поетапно. Зокрема, і на вулиці Героїв Чорнобиля.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Реміснича, рух по колу, Олександр Харчук, «Дитинець»

Добавить в: