Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Турнір зі стрільби з лука влаштували біля Антонієвих печер з нагоди 950-річчя комплексу


Нормовен

Турнір зі стрільби з лука влаштували біля Антонієвих печер з нагоди 950-річчя комплексу

Турнір зі стрільби з лука влаштували біля Антонієвих печер з нагоди 950-річчя комплексу. У суботу тир біля підніжжя Іллінської церкви заповнили поціновувачі цього давнього мистецтва, аби з’ясувати, хто з них найвлучніший.Євгеній Руденчик, головний суддя змагань, президент Чернігівської обласної федерації стрільби з лука: «В цих змаганнях зареєструвалося 27 чоловік. Це так звана польова стрільба – філд. Стріляємо по 12 мішенях, які знаходяться на різних відстанях. Учасники змагань не знають, яка це відстань. І цьому і полягає основна суть саме цієї вправи».

Поряд зі спортсменами, які тренуються вже не один рік, свою вправність у стрільбі відточували і новачки.

А от Сергій Пономаренко з Києва займається стрільбою з лука вже 15 років.

На змаганнях учасники використовували різні види луків.

«Один з них, його загальна назва, традиційні луки. Тобто луки, які не мають прицілів, які не мають ніяких додаткових пристроїв. Їх наші сусіди почали називати історично-подобні. Тобто це лук, який схожий на історичний прототип, але зроблений з сучасних матеріалів», - розповідає учасник змагань, місто Київ, Сергій Пономаренко.

Інший різновид – це олімпійський луки спортивного класу. Практично усю зброю, яку використовували на турнірі, виготовлено в Україні. Адже зараз наші майстри роблять її на рівні світових зразків, розповідає Сергій Пономаренко.

Професійні лучники замовляють індивідуальні стріли. Є спеціальні таблиці розрахунки під вік, зріст та розмах рук спортсмена чи спортсменки.
Свій особистий комплект лучниці демонструє і найменша учасниця змагань – 8-річна Аня.

Головний приз турніру – традиційний лук, який розіграють у лотереї між усіма учасниками.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: турнір, стрільба з лука, Антонієві печери, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект