Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові пройшов чемпіонат з бодібілдингу


Нормовен

У Чернігові пройшов чемпіонат з бодібілдингу

У суботу в Чернігові пройшов чемпіонат з бодібілдингу, на який приїхали представники з 6 областей України. Чернігівщину представляли одразу 11 атлетів. Причому, за словами організаторів, вельми досвідчених.Роман Ковальов, віце-президент федерації бодібілдингу та фітнесу у Чернігівській області: «Учасники є дуже досвідчені. Такі як Миц Марина. Вона вже змагалася в цьому сезоні в Arnold Classi і здобула срібло серед юніорок. Тобто досвід учасників, які виступали на міжнародній арені, в нас уже є. Є недосвідчений учасник, але з дуже гарною формою, який сьогодні, дуже сподіваюсь, буде гарно виглядати та достойно складати конкуренцію людям з Києва та інших областей».

Підготовка до змагань з бодібілдингу починається задовго до самого виходу на сцену. У кожного учасника своя стратегія для того, як зробити своє тіло найпривабливішим. А те, на скільки вона ефективна, оцінюють прискіпливі судді.

Юлія Петренко, учасниця чемпіонату з бодібілдингу:
«Подготовка начинается с массы набора. В целом подготовка занимает где-то около полугода – примерно 2 месяца масса набора, а потом плавная сушка».

За словами учасників змагань, Чернігів прекрасно пристосований для занять бодібілдингом різного рівня – від новачка до профі. Тому, хто бажає долучитися до цього виду спорту, достатньо просто підшукати собі зручний зал і тренера, а поті слідувати програмі підготовки.

Бодібілдери визнають, доведеться докласти чимало зусиль, щоб потрапити на серйозні змагання. Але результат того вартий.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: чемпіонат, бодібілдинг, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект