Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігівському обласному центрі комплектування привітали волонтерів та військових


Нормовен

У Чернігівському обласному центрі комплектування привітали волонтерів та військових

День захисників України та українського козацтва.

Напередодні державного свята у чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки привітали волонтерів та військових різних рангів.Олександр Криворучко, військовий комісар області: «Кожен представник, і Державної прикордонної служби, Служби безпеки України, військової контррозвідки, Державної служби надзвичайної ситуації, Державної служби спеціального зв’язку, спеціального транспорту і всіх інших, хто носить погони, це їхнє свято. Це свято тих, хто служив і буде служити».

Військовий комісар наголосив, що кожен із цих людей виконує свій обов’язок, ризикуючи власним життям і здоров’ям боронить нашу гідність і свободу.

Олександр Криворучко, військовий комісар області: «Ми не маємо права виконувати обов’язки погано, тому що на сьогоднішній день 160 кращих представників Чернігівської області склали свої голови і віддали своє життя за незалежність нашої країни. Вони поклали саме дороге, що є в цьому світі».

Хвилиною мовчання вшанували героїв, що загинули на Сході України. А тим, хто продовжує нести свою службу нині, вручили майже 30 нагрудних знаків та подяк за багаторічну варту.

Світлана Здор, волонтерка: «Взагалі відзначення всіх наших військових, пам’ять про них і казати їм кожного дня «Дякуємо» - це дуже важливо, тому що війна триває 5 років і кожному треба розуміти, що його пам’ятають, що ним пишаються, і що про нього згадують кожного дня».

Волонтерка каже, і на фронті, і в тилу відчуття обов’язку та любові до свого народу та держави здатне об’єднати зовсім різних людей.

На державному рівні День захисника України 14 жовтня відзначають вже 5 рік поспіль. Свято співпадає із днем Святої Покрови Пресвятої Богородиці – заступниці та покровительці православного воїнства, та Днем створення української повстанської армії.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: військові, привітання, волонтери, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект