Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Юні туристи-краєзнавці зібрались на ювілейний туристичний зліт


Нормовен

Юні туристи-краєзнавці зібрались на ювілейний туристичний зліт

Ювілейний 15-й туристичний зліт пройшов у п’ятницю на території Ялівщини. В ньому взяли участь вихованці 20 шкіл Чернігова. Організатори поставили перед ними цілий ряд завдань, які здебільшого перевіряли навички спортивного орієнтування.Для розминки учасникам спочатку запропонували суто фізичні тести. Вони не складні, але вимагають певної спритності і координації рухів.

В день зліту в Ялівщині було доволі прохолодно, через вологе повітря, але стрибки по шинах і пробіжки, дали змоги зігрітися.

Після того, як команди розігріли свої м’язи, настав час розім’яти мозок. Для цього організатори приготували комплект різноманітних тестів з історії, краєзнавства, фольклору, тощо. Тим групам, яким пощастило мати в своєму складі відмінників з відповідних предметів, було легше. Решта добряче поламали голову.

Після подолання юними туристами всіх перешкод, організатори підрахували набрані командами бали. Перше місце посіла команда ЗОШ №29, на другому ліцей №32, замикають трійку найкращих вихованці 24-ї школи.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: туристичний зліт, школярі, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект