Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Мешканці багатоповерхівки тиждень живуть без газу, або Один боржник – спільна відповідальність


Нормовен

Мешканці багатоповерхівки тиждень живуть без газу, або Один боржник – спільна відповідальність

На телебачення «Новий Чернігів» звернулися жителі будинків по вулиці Рокоссовського та Олега Кошового з тим, що у них немає газопостачання.Світлана Жлоба, мешканка будинку вул. О. Кошового, 31: «Калонка – газа нет. Умыться нельзя, почистить зубы – ну ладно, холодной. Хорошо, что из дачи привезли плитку, греем чай. Начинаем что-то варить, на этой плитке очень долго, она тонкая, неудачная. Вот такой у нас быт».

Якщо у будинку по вулиці Олега Кошового немає газу по стояку 3 дні, то в одному з під’їздів будинку на Рокоссовського газопостачання відсутнє вже цілий тиждень.

Світлана, мешканка будинку по вул. Рокоссовського, 18Б: «По нашому стояку відключили газ. Але перевірки ніякої не було, ні в кого не перевіряли, чи виходить цей газ, чи ні. Його просто відключили і все. Ми звернулися із проханням нам підключити назад у 104, нам відмовили. Сказали, збирайтеся всім під’їздом, щоб були всі власники, потім ми підключимо, так як у вас була аварійна ситуація».

Пізніше, стало відомо, що аварійної ситуації не було. Людям, які проживають у цьому будинку, працівники «Чернігівгазу» повідомили, що припинили подачу газу через те, що власники двох квартир у їхньому під’їзді заборгували за газ.

Світлана, мешканка будинку по вул. Рокоссовського, 18Б: «Ми тиждень їм дзвонили-дзвонили, вони кажуть, то збирайтесь, то не збирайтесь, то ми приїдемо. От вони сьогодні сказали приїдуть. О 9-й годині повинна була приїхати аварійна служба і підключити, так як всі вже на місці. Ми ж всі зібралися, ми всі на місці. І ніхто не приїхав».

Жителі обох будинків не знають як діяти далі. Вони оббивають пороги газової компанії, викликають на допомогу поліцію, а віз і нині там.

Світлана Жлоба, мешканка будинку вул. О. Кошового, 31: «Звоним везде, нас уже никто не слушает. Мол, вы уже нам надоели. Пока вы нам не представите жильца 70-й квартиры, где проживает должник, мы к вам не приедем. Я говорю, как мы можем его представить – взрослого человека. Да, он неплательщик, но причем здесь мы».

Проте знімальна група телеканалу «Новий Чернігів» таки дочекалася працівників «Чернігівгазу», які відновили газопостачання в будинку 18Б по вулиці Рокоссовського.

А от на Олега Кошового газопостачання так і не поновили. Як пояснила телефоном прес-служба «Чернігівгазу», причина відключення пов’язана з витоком газу. Власники ж квартир вважають, що газовики порушують умови договору, адже вони справно платять за газопостачання до їхніх осель. Тож збираються відстоювати свої права.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: газ, боржники, відключення, Рокоссовського, Олега Кошового, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект