Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Спеціальним поштовим штемпелем погасили конверти із зображенням Антонієвих печер
УБП


Home net

Спеціальним поштовим штемпелем погасили конверти із зображенням Антонієвих печер

Спеціальним поштовим штемпелем, який дійсний один день, погасили конверти із зображенням Антонієвих печер. Пам’яті підземної культової архітектури виповнюється 950 років.Держпідприємство «Укрпошта» у такий спосіб відзначає найважливіші події в житті регіону та увіковічнює їх на предметах філателії.

Олена Дорошенко, директорка Чернігівської філії чернігівської дирекції АТ «Укрпошта»:
«Поштовий штемпель – це вважається погашена марка. Бо марка це знак поштової оплати, без нього конверт не може бути відправлений, як кажуть, листом по Україні».

Відправляти листи можна не лише по Україні, а й за кордон. Концепт маркованого конверту розробляли співробітники заповідника «Чернігів стародавній». Його прикрашає світлина відомого у місті фотографа Віктора Кошмала, а також марка.


Юрій Соболь, директор заповідника «Чернігів стародавній»: «Фотографія ця зроблена з ікони преподобних Антонія і Феодосія Печерських. Це фотографія з ікони, яка знаходиться в наших фондах».

Всього виготовлено 50 конвертів, які погасять в день ювілею. Перш за все вони можуть зацікавити колекціонерів, які розуміються на таких речах.

Юрій Соболь, директор заповідника «Чернігів стародавній»: «Це пам’ять про цю знаменну подію. Не тільки урочисті зібрання, книга, а яка виражається у сувенірній продукції».

Антонієви печери є комплексом підземних приміщень і переходів загальною довжиною близько 350 м, котрі розміщуються у товщі Болдиних гір, у межах сучасного міста.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Антонієві печери, Укрпошта, конверти, марка, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект