Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові вдруге пройшов фестиваль молодіжної творчості


Нормовен

У Чернігові вдруге пройшов фестиваль молодіжної творчості

У середу в Чернігові пройшов другий фестиваль молодіжної творчості. В ньому взяли участь студенти закладів професійно-технічної освіти Чернігова та Сновська. Хоча до Дня захисника вітчизни та Дня українського козацтва ще трохи менше тижня, фестиваль приурочили саме до цих свят.Практично кожен навчальний заклад, який долучився до фестивалю, делегував на нього цілий колектив своїх вихованців. Виступали вони і в парах, і хором.

Політична партія Владислава Атрошенко

Серед учасників, завдяки своїй формі, виділяються вихованці Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту. Майже від самого початку нового навчального року вони заучували та репетирували свої пісні, а також тренувалися виступати в команді.

За словами організаторів, фестиваль не задумувався як змагання, тому немає ні журі, ні оцінок. Для учасників це досвід виступу на сцені перед повним залом, а для глядачів, зокрема і батьків, можливість почути традиційні та сучасні українські пісні в живому виконанні.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фестиваль, ПТУ, пісні, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект