Нормовен

Як працює «Муніципальна варта»

У Чернігові демонтовано 85 незаконно розміщених торгових точок та 625 гаражів. Підсумував свою роботу за останні 3 роки керівник комунального підприємства «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький на нараді у міського голови.Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»: «З них примусово демонтовано 94. І на майданчику на Дрозда знаходиться зараз близько 70 гаражів, які були туди переміщені».

Процес демонтажу незаконно встановлених торгових точок та гаражів триває і поступово просувається з центру Чернігова у мікрорайони. Після чого звільнена територія відновлюється і використовується на загальноміські потреби. Так, на вулиці Захисників України, де раніше стояв 31 металевий гараж, тепер будуть сучасні сміттєві баки, проінформував Віталій Хрустицький.

Наразі у Чернігові підготовлено проект нових правил благоустрою, триває регуляторна процедура. Після чого його розглядатимуть на пленарному засіданні. У документі передбачені суттєві зміни, повідомив Віталій Хрустицький.

Політична партія Владислава Атрошенко

Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»: «Пропонується визначити порядок подання повідомлення про ведення вуличних виступів до управління культури та туризму міської ради. Також визначено порядок проведення загальноміських ярмарок. Пропонується заборонити у житлових та пішохідних зонах парування безпосередньо перед входом до під’їзду житлового будинку».

Наразі у Чернігові вивчається питання модернізації та осучаснення системи оплати за паркування. Згідно з чинним законодавством, функцію контролю та реалізацію проекту планують передати інспекції, яка буде при «Муніципальній варті».

Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»: «Такі інспекції на даний момент вже створені в Києві, Львові, Тернополі, Луцьку та в Дніпрі. В стадії створення вони знаходяться у Вінниці, Чернівцях, Одесі та Харкові».

Міський голова дав доручення профільним посадовцям за місяць визначитися з кошторисом та бізнес-моделлю системи паркування автотранспорту у Чернігові.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: КП «Муніципальна варта», Віталій Хрустицький, нарада, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект