Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Художники Олексій Крюк та Діана Варакута вже 50 років разом. А об’єднала їх любов до мистецтва


Нормовен

Художники Олексій Крюк та Діана Варакута вже 50 років разом. А об’єднала їх любов до мистецтва

Він працює пастеллю, вона олійними фарбами.

Художники, члени Національної спілки художників України, Олексій Крюк та Діана Варакута вже 50 років разом. А об’єднала їх любов до мистецтва і до України. «Пілігрими краси й духовності» - під такою назвою в обласному художньому музеї відкрився новий проект, присвячений творчості митців.Захід розпочався з виступу ансамблю бандуристок «Горлиці».

Олексій Крюк малює у техніці абстрактного експресіонізму. Близько 20 його робіт філософського спрямування. В центрі виставки робота присвячена другому пришестю Христа. Привертає увагу шанувальників мистецтва і образ України, під назвою «Відродження».

Політична партія Владислава Атрошенко

За словами куратора заходу Ніни Бібік, художник свої ідеї втілює за допомогою кольору, ліпить форми і створює образи. У Діани Варакути всі роботи присвячені красі жінки, природі та Україні.

Діана Варакута відчуває велике свято, адже ця виставка є певним підсумком її творчої діяльності.

Вже півстоліття подружжя художників поєднані в парі, але творчість одного не впливає на творчість іншого. Обоє з Дніпропетровщини, разом навчалися в Київському художньому інституті. Поруч з ними навчався і друг та колега Віктор Трубчанінов. Їхній доробок вважає цінним внеском у культуру України.

Портрети, пейзажі, натюрморти, жанрові композиції створені в кінці ХХ - на початку ХХІ століття. Близько 50 робіт представлено на ювілейній виставці. Працюватиме вона в обласному художньому музеї до кінця жовтня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виставка, художники, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект