Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Опалювальний сезон у Чернігові стартував


Нормовен

Опалювальний сезон у Чернігові стартував

Опалювальний сезон у дитсадках та окремих медичних закладах Чернігова розпочався. Але за попередніми розрахунками триватиме він лише 4 дні – з 15 години понеділка до 15 години четверга. Таке розпорядження міського голови. А далі все залежатиме від погоди. Бо в кінці тижня синоптики обіцяють доволі комфортну температуру, і тому спішити з підключенням всього міста до тепла не будуть, повідомив Владислав Атрошенко на ранковій нараді 8 жовтня.Також тепло не вмикалося і в «Дитячій Академії» на Масаних, але з іншої причини. Завдяки сучасному утепленню будівлі температурний режим тут плюс 20. Окрім того, в академії є теплонасос, який має автономно справлятися з опаленням будівлі при температурі до мінус 10.

Є окремі садочки, які стоять на мережах з високим тиском. Це 15 і 76. Але їх спробують запустити.

На ранок вівторка у Чернігові з 53 дитсадків тепло подається в усі, крім 13. Причина в тому, що «Облтеплокомуненерго» не може технічно підключити їх до теплоносіїв іншої генерації. Це також ДНЗ 46, 62, 16, 59, 53, 38, 19, 37, 58, 75, 22 та 30. НАК «Нафтогаз України не дав дозволу на постачання газу для «Облтеплокомуненерго». Наразі вирішується питання щодо реструктуризації боргу чернігівського підприємства.

Для аналізу загальної ситуації міський голова попросив керівників теплогенеруючої компанії підготувати звіт щодо витрат «Облтеплокомуненерго» на опалювання об’єктів в області та Чернігові, аби розділити відповідальність між громадами та містом.

При цьому звіт про технічну готовність регіонів до опалювального сезону Владислав Атрошенко вважає не відповідним до реальної ситуації.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо ми звітуємо про готовність до опалювального сезону, то я вам кажу, що в цілому вся країна не готова до опалювального сезону. Це бред сивої кобили, якщо хтось каже, що він готовий до опалювального сезону з мережами, які пролежали два терміни експлуатації. Я б просто закликав з усіма речами сісти, розібратися. Тому що не вихід для держави, скинути все на місцеві бюджети. Це такі питання временщиков».

З понеділка у школах розпочинаються канікули, тож підключати, а потім відключати заклади освіти від теплопостачання нелогічно. За попередніми прогнозами, їх підключатимуть до тепла в кінці наступного тижня, повідомив на нараді Чернігівський міський голова.

По житловому фонду прийматимуть рішення окремо, орієнтуючись на погодні умови і прогнози з усіх джерел. А також оцінюючи рівень сплати мешканців за отримані послуги.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опалення, тепло, нарада, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект