Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У чому секрет успіху чернігівських параспортсменів?


Нормовен

У чому секрет успіху чернігівських параспортсменів?

Обмежені в рухах, але не у своєму бажанні досягати мети. Вони збираються біля будинку з дерев’яним мереживо і їдуть на реабілітацію. Щодня люди з інвалідністю на візках долають багато перешкод, аби отримати бажані перемоги. Цей рік для підопічних «Інтеграції» виявився дуже насиченим. Вони вкотре довели, що сильні духом.Збірна громадської організації на першості «Золотий лев» у Могильові влітку серед 16 команд здобула загальнокомандне 3 місце.

Дмитро Соболєв, голова ГО «Інтеграція»: «Хоть команда состояла из 4 человек, а другие состояли из 8, 11, с 12 человек, несмотря на это 4 человека завоевало 9 медалей – 3 золота, 3 серебра и 3 бронзы».

Дмитро Соболєв каже, що це перший такий вагомий результат, адже перед цим «Інтеграція» займала в цій міжнародній спартакіаді 6 та 5 місця.

Дмитро Соболєв, голова ГО «Інтеграція»: «Самое главное – это сила воли плюс характер, и сильное желание победить, и показать себя. Мы уже не первый год участвуем, поэтому очень хотели показать в этом году, что мы с каждым годом растем».

Спортсмени брали участь і в інших змаганнях на виїзді містами України та Білорусі. А близько місяця тому влаштували в Чернігові, вже вп’яте за останні роки, міжнародну спартакіаду «Інваспорту». 65 учасників з України, Білорусі та Молдови з’їхалися на змагання до нашого міста.

Дмитро Соболєв, голова ГО «Інтеграція»: «Это был настоящий праздник для людей. Потому что мы постарались принять людей, покормить, организовать подарки. И самое главное - общение».

Серед учасників спартакіади Анна Туровець. Хоч і не перемогла в основних видах змагань, але участь це також перемога над собою, вважає вона.

Ноус, боча, коранхол, дарц, жульбак, марафон на візках – такі види змагань були в перший день. На другий спортсмени грали в боулінг. У командних змаганнях «Інтеграція» показала найвищий клас і перемогла.
Юрій Кур’ят один з учасників і переможців спартакіади і нині відчуває піднесений дух.

Серед переможців Юлія Ментей. У грі коранхол вона здобула свою переможну медаль.

Для підопічних ця організація вже давно стала сім’єю. Тут всі підтримують одне одного в бажанні перемагати, каже Дмитро Соболєв. А командний дух, сила волі та спілкування на міжнародній спартакіаді ще більше об’єднала людей з особливими потребами з різних міст. Своїм прикладом вони показали, що не дивлячись ні на що, життя продовжується.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ГО «Інтеграція», спорт, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект