Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Форум ділових жінок пройде в Чернігові


Нормовен

Форум ділових жінок пройде в Чернігові

Активні і ділові жінки Чернігівщини анонсують форум «Woman In…», який відбудеться 16 жовтня. Організатори обіцяють багато новинок. Про деякі з них розповіли на брифінгу в облдержадміністрації.Світлана Полторацька, заступник директора департаменту економічного розвитку ОДА: «Цей дуже яскравий захід має показати ту важливість вкладу жінок в усі сфери життєдіяльності місцевих громад і в цілому нашої економіки, нашої області. Отже, від департаменту економічного розвитку запрошую активних жінок прийняти участь у нашому форумі і до подальшої співпраці у формуванні позитивної громадської думки щодо професійної діяльності жінок підприємниць на Чернігівщині».

У рамках форуму відбудуться дискусії щодо історії успіху створення власного бренду, кейсів та інструментів для розвитку бізнесу.

Форум проходитиме в навчально-методичному центрі профспілок. Для учасників заходу заплановано 20 мотивуючих виступів спікерів та близько 9 годин інновацій та натхнення.

За словами організаторів, родзинкою зустрічей стане гала-вечеря, де кожна учасниця, не дивлячись на всі ділові образи, може вдягнути гарну сукню і відчути себе справжньою жінкою.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: форум ділових жінок, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект