Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Героїв Чорнобиля мають завершити до 1 листопада


Нормовен

Героїв Чорнобиля мають завершити до 1 листопада

Реконструкція підземних інженерних мереж та капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля. Через складність робіт та зміни у проекті роботи на об’єкті продовжують у жовтні. Нині будівельники працюють на найскладнішому відрізку – від проспекту Миру до вулиці Алєксєєва. Тут замінили водогін, побутову і частково зливову каналізації. І тепер облаштовують дорожнє покриття.Олександр Харчук, підрядник: «Робота не простая, потому что копали на глубину 3-3,5 м. Засыпали речным песком, который тяжело уплотняется. То есть его надо было уплотнить до требуемой плотности. После этого необходимо устроить песчаный подстилающий слой – 20 см, уложить геотекстиль ткань, после этого надо положить 15 см щебеночной смеси, потом 20 см крупнозернистого щебня».

Роботи відбуватимуться у 2 етапи: після висипки тут укладуть 10 см нижнього шару асфальтобетонної суміші, друга черга будівництва і укладання верхнього шару покриття заплановані на наступний рік.

За два тижні на об’єкті дорожникам вдалося виконати третину цьогорічних робіт – завершити і відкрити для проїзду вулицю 77-ї Гвардійської Дивізії, влаштувати частину земляного полотна та бортового каменю на Героїв Чорнобиля.

Олександр Харчук, підрядник: «Сегодня нам надо положить еще 1,5 км бетонного бордюра. Сложность в том, что возле каждого двора, а дворы тут буквально через 10 м, надо понижать бордюр, а это трудозатраты – его надо резать, пилить».

Через численні колодязі та водопровідні камері, на об’єкті ускладнюється і робота великогабаритної техніки, каже підрядник. Аби встигнути до 1 листопада, дорожники працюють понаднормово.

Олександр Харчук, підрядник: «Работает две бригады. Работаем в продленный день. Стараемся и в выходные дни привлекать, потому что уже холодает, наступит время, когда работать нельзя. Согласно всем нормам – у нас третья дорожно-климатическая зона, работы прекращаются буквально в конце октября».

Загальна вартість робіт із ремонту дорожнього покриття від проспекту Миру до вулиці Київської протяжністю 1,5 км цьогоріч становить 33 мільйони гривень.

Олександр Харчук, підрядник: «Кроме этого предусмотрены все съезды, будут светофорные объекты – на пересечении улицы Алексеева, улицы Мстиславской, освещенные переходы, 5 автобусных и троллейбусных остановок предусмотрено проектом. Также разметка, озеленение и все-все, что необходимо».

У 2020 році за сприятливих погодних умов по обидві сторони вулиці Героїв Чорнобиля вздовж Ялівщини та мосту через Стрижень облаштують тротуари та проведуть роботи з благоустрою та озеленення.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Героїв Чорнобиля, реконструкція мереж, ремонт дороги, Олександр Харчук, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект