Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вже близько 300 тварин знайшли свій новий дім


Нормовен

Вже близько 300 тварин знайшли свій новий дім

Вже близько 300 тварин з тих, що пройшли через чернігівський ветеринарно-стерилізаційний центр «Крок до тварин», знайшли свій новий дім. На жаль, це лише 1% від загальної кількості собак та котів, які тут побували за час існування центру, розповіла директор закладу Тетяна Діденко.Тетяна Діденко, директор КП ВСЦ «Крок до тварин»: «Ті, що на вулиці тварини, до нас можуть потрапити будь-які. Тих, кого вигнали в тому числі. Єдине, що якщо за час перебування у нас вони не знаходять родину, то ми мусимо їх повертати на місце, звідки ми їх взяли».

Пані Ірина зі своїми дітьми прийшли до центру аби вибрати собі собачку, яка, сподіваються, стане їх домашнім улюбленцем. Вони вже визначились зі своїм вибором.

Гостей центру завжди зустрічає їх талісман – кіт Термінатор. У нього є власний блог в Інтернеті, в якому він розповідає про життя центру та своїх чотирилапих друзів, що тут наразі живуть. Термінатор намагається привернути увагу чернігівців до їх проблем та знайти тваринкам нових господарів. А взагалі, Термінатор вже досить відомий, у нього своя непроста і в якійсь мірі трагічна доля.
Щастя в тому, що кіт зараз живе тут і він в центрі уваги.

Як наголошує Тетяна Діденко, у Всесвітній день захисту тварин, а це 4 жовтня, є привід нагадати людям про їх відповідальність за тих, кого вони приручили, зробили членами своєї родини. Бо у директора центру болить серце за тих тварин, які через невідповідальне ставлення людей потрапляють на вулицю. Центр допомагає безпритульним собакам та кішкам, які потребують допомоги, здійснює лікування після аварій та жорстокого поводження з ними. Але, на жаль, стати домівкою для віх чотирилапих не може.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: безпритульні тварини, центр «Крок до тварин», «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект