Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чотиримісячна вівчарка подряпала жінку в Чернігові: пса можуть усипити

Чотиримісячна вівчарка подряпала жінку в Чернігові: пса можуть усипити

Врятувати Нору.

Історія 4-місячної вівчарки сколихнула Чернігів. Цуцик подряпав молоду жінку. Справа дійшла до суду і суд зобов’язав собаку конфіскувати. Господарі і зоозахисники впевнені, що вівчарку можуть приспати. Цього побоюється і родина потерпілого, вона не хоче смерті собаки. Тож, чи справді Нора так от загине, Олена Лускун про долю цуцика.4-місячна Нора уже член родини. Але невдовзі її можуть убити, бідкається власниця вівчарки Світлана.

А все через пригоду, що сталася минулого місяця, коли разом із Норою гуляла місцевим пляжем. Собака стрибнула на одну із відпочивальниць, подряпавши її. Світлана запевняє, гадала, усе обійдеться вибаченням.

«Я оглядываюсь, а Нора уже возле нее. Просто я ее не успела поймать. У щенков даже еще когти не острые, чтобы сильно царапать, до крови», - каже Світнала.

Разом із потерпілою була її мати. Вони викликали поліцію, написали заяву. Суд постановив – штраф та конфіскація песика. Вирок занадто жорстокий, переконана адвокатеса Світлани. Каже, собаку найімовірніше уб’ють, бо утримувати після конфіскації ніде і нікому.

Людмила, мати постраждалої, показує не лише фото, але й довідку, яка підтверджує травми доньки. Жінка ховає обличчя, боїться помсти за те, що через їхню родину цуцик може загинути.

«Вот эти вот царапины, это не причина для того, чтобы убивать это несчастное животное», - каже мати постраждалої Людмила.

Мовляв, насправді хотіли лише провчити Світлану, яка вигулювала собаку на пляжі попри заборону, та ще й без повідка та намордника.

«Если бы собака, допустим, не на мою дочь напрыгнула, а маленького ребенка. Моя дочь, 27-летняя девушка, и та заплакала и растерялась. Что было бы с детьми», - каже Людмила.

«Челюсть развивается и если одевать ей сейчас намордник у нее деформируется челюсть и будет прикус неправильный», - каже Світлана.

Сама Ольга, котру подряпав песик, говорити на камеру боїться. На її захист стає Денис. Як усе було, бачив на власні очі. Хлопець ховає обличчя і запевняє, хазяйка песика поводилася зухвало, хоча та усе і спростовує.

«Поліцейські вже сказали, що ви не правильно це робите. Ви ж би просто вибачилися та й все. Але вона так і не вибачилася», - розповідає Денис.

Чому увесь Чернігів, і не лише, на вухах через цю історію, дивуються у місцевій виконавчій службі. Мовляв, нищити цуцика ніхто не збирається, навіть якщо й відберуть.

Тетяна Шило, кер. Деснянського відділу державної виконавчої служби м. Чернігів: «Порядок реалізації як і для всіх через електронні торги СЕТАМ, в яких може приймати участь будь-хто, навіть сам хазяїн чи боржник даної собаки».

Це якщо господарі свого песика від виконавців, скажімо, не заховають. Інакше провадження закриють. Тим часом господиня Нори уже подала на апеляцію. А з песиком тепер займається кінолог.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вівчарка, пес, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект