Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Колектив Навчально-реабілітаційного центру №2 привітали друзі закладу


Нормовен

Колектив Навчально-реабілітаційного центру №2 привітали друзі закладу

Сімейне свято для педагогів.

Колектив навчально-реабілітаційного центру №2, де навчаються діти з особливими освітніми потребами, приймав вітання з професійним святом. У гості прийшли гості закладу.Такий формат святкування вже став традицією. Працівників НРЦ №2 гості вітають так вже 3-й рік поспіль.

В навчально-реабілітаційному центрі 200 учнів та учениць, та 82 працівники. Тут з дітьми займаються інструктори з лікувальної фізкультури, логопеди, дефектологи, вже рік працює і тренерка з легкої атлетики, яка готує дітей до виступів на чемпіонатах України.

Опановують вихованці центру також і побутові навички, які знадобляться у житті, а можливо і в майбутній професії. Наприклад, на уроках трудового навчання вони вчаться шити.

На святі гостям діти продемонстрували також свої танцювальні та музичні вміння. Вже 30 років заняття з музики для особливих діток викладає Людмила Корінь.

В навчально-реабілітаційному центрі педагогічними працівниками є не лише педагоги, а й увесь технічний персонал, говорить директорка закладу Регіна Гусак. Помічники вчителів, двірники та кухарі – завдяки праці кожного тут діти мають змогу навчатися у комфортній, практично сімейній, атмосфері.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Навчально-реабілітаційного центру №2, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект