Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Курсантами пенітенціарної академії стали майже 100 хлопців і дівчат


Нормовен

Курсантами пенітенціарної академії стали майже 100 хлопців і дівчат

Курсанти першого курсу пенітенціарної академії складають присягу на відданість українському народові. В однострої, зі зброєю в руках, не приховуючи власного хвилювання, вони перед своїми однокурсниками промовляють слова клятви. Після чого всі разом виконують гімн України.За своїми дітьми та їх посвятою в курсанти спостерігають сотні пар очей батьків і найближчих людей. Рекордною стала підтримка родичів для одного з курсантів із Житомирщини.

Катерина Литвин, заступниця начальника управління культури та тризму: «Саме Вадим є сьогоднішнім рекордсменом. Його підтримати приїхало 15 людей. Житомирщина поряд з нами, край, який сьогодні єднається з нами. Сьогодні ви те обличчя, за яким ми будемо спостерігати. Сьогодні ми довіряємо вам Чернігів. Ми сподіваємось, що ви закохаєтесь в наше місто і надалі будете сповідувати його долю».

У цьому році курсантами першого навчального курсу академії стало 96 осіб, серед яких 51 дівчина. Аби навчатися у Чернігові, вони з’їхалися зі всієї України.

Далека відстань від дому до академії не лякає курсантів. Наприклад, Михайло Харківський приїхав навчатися в Чернігів з Одеси.

При виборі професій першокурсники академії найчастіше керувалися прикладом своїх батьків чи родичів, які працювали з ув’язненими.

У новому навчальному році чекають на курсантів і зміни.

Олексій Тогочинський, ректор Академії ДПтС:
«Змінюємо навчальні програми, змінюємо варіативну частину навчальних планів, вводимо додаткові курси – це і вивчення іноземної мови, ком’ютерних систем. Досить багато є нового».

Також цього року лави академії поповнили і близько 250 майбутніх фахівців галузі права та психології.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пенітенціарна академія, курсанти, присяга, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект