Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На вулиці Ремісничій триває поточний ремонт. Закінчити його планують до 1 листопада


Нормовен

На вулиці Ремісничій триває поточний ремонт. Закінчити його планують до 1 листопада

На вулиці Ремісничій від проспекту Перемоги до вулиці Князя Чорного триває поточний ремонт. Розпочали роботи працівники «Шляхо-будівельного управління №14» тиждень тому і планують впоратися до 1 листопада.Олександр Харчук, директор «ШБУ-14»: «На этом участке проходит выбраковка тех бордюров, которые износились. Перестановка их. И до Князя Черного с двух сторон ставим бордюры. Потом фрезировка. И потом положим выравнивающий верхний слой асфальтобетонного покрытия. Между Ремесленной и улицей Кирпоноса на улице Коцюбинского будет устроена ливневая канализация».

Вулицю Коцюбинського розширять на 1,5 метри за рахунок зеленої зони. Ремонтні роботи розраховані на ділянку протяжністю 450 метрів, а коштуватимуть 7 мільйонів гривень.

За інформацією управління житлово-комунального господарства, цього року дорожнє покриття в Чернігові капітально ремонтувалося на 6 магістральних вулицях. Загалом на них відремонтовано 31,5 тисячі метрів квадратних дорожнього покриття.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт, вулиця Реміснича, ШБУ-14, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект