Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як напередодні Дня вчителя педагогам квест влаштували


Нормовен

Як напередодні Дня вчителя педагогам квест влаштували

Не з конспектами і журналами, а з топографічними картами, не в класних аудиторіях, а в парку, - вчителі змагалися в знаннях з історії та географії.Вже другий рік поспіль міський методичний центр влаштовує для вчителів квест.

Яніна Тимошенко, директорка міського методичного центру:
«Цього року взяли подорож Україною. Буду вони відгадувати області. Завдання будуть і про деякі маленькі населені пункти областей, можливо якісь такі об’єкти, які значущі для області. В підсумку мають обов’язково сказати назву області, на яку далі вони будуть перебігати. Цього року зробили трошки менші відстані між станціями, бо зрозуміло, що вчителям важкувато їх долати, тому сконцентрувались в парку навпроти Мегацентру, і трошки зачепимо територію міської лікарні».

Згодилися пройти випробування 14 команд. Цього року навіть з області, а не лише з Чернігова.

Яніна Тимошенко, директорка міського методичного центру: 
«Зареєструвався Семенівський відділ освіти. Я закриваю реєстрацію, а вони просять відкрийте реєстрацію, бо ще хоче Семенівська школа. Тож в підсумку 14 команд. Окрім Семенівки, це ще команда управління освіти міської ради цього року теж бере участь, команда інклюзивно-ресурсного центру, приватна школа «МудрАнгелик» і наші школи».

Під час квесту вчителі мали пройти 20 станцій. На кожній завдання пов’язане з якоюсь із областей України.

Людмила Сапетова, вчителька школи №7:
«4 хвилини на відповідь, 2 хвилини на додаткове завдання. Можна давати достроково. Якщо вони знають достроково, то це навпаки дуже гарно і це додається їм, тільки той час, який вони затратили на пошук відповіді».

Додаткові завдання жартівливі, але досить цікаві.

І хоча можна було користуватися Інтернетом, щоб знайти відповіді, але учасники та учасниці зізнаються, завдання дійсно достатньо складні, було над чим подумати.

Співробітники управління освіти кажуть, що навіть їм не робили поступок і не підказували.

В результаті перемогла команда «Фентезі» з 19-ї школи. Друге місце отримала команда «Фенікс» ліцею №22, а третє – команда 3-ї школи «Третя рулить».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: квест, День вчителя, педагоги, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект