Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чи користується сьогодні попитом друкована книга?


Нормовен

Чи користується сьогодні попитом друкована книга?

Чи користується сьогодні попитом друкована книга? Якщо що донедавна вважалася джерелом знань. Та чи не пустують сьогодні бібліотеки через конкуренцію з численними гаджетами, які замінили живу книгу. Про це ми запитали у пересічного чернігівця у Всеукраїнський День бібліотек.Тетяна Царенок вже 25 років працює в бібліотеці. Розповідає, що у читальній залі постійно є користувачі. Сумувати ніколи. Хтось читає класику, а дехто сучасну українську літературу.

Значення бібліотеки для кожної людини в будь-якому віці відіграє важливу роль, як на шляху становлення особистості, так і в навчально-освітньому процесі, стверджують фахівці.

Сучасна бібліотека повинна бути різною, передбачати запити користувачів, вважає Інна Аліференко, директорка однієї з найбільших бібліотек області. Тут є зони для індивідуальної роботи, є й читальні зали, де можна поспілкуватися і порадитися, створюються відкриті зали, де можна побачити перелік книг і самостійно щось обрати для себе. Організовуються різноманітні клуби, зустрічі з цікавими людьми, усілякі конкурси, творчі, поетичні і театралізовані вечори, тощо.

Протягом кількох місяців у чернігівській бібліотеці імені Короленка буде тривати виставка фоторобіт, які взяли участь у 8-му обласному конкурсі під назвою «Життя як книга». Тут представлені аматорські роботи з усієї Чернігівщини. Їх понад 200.

Переможців відзначили під час урочистостей з нагоди професійного свята бібліотекарів. Вітали та нагороджували відповідними подяками винуватців свята представники місцевої влади, лідери профспілок, письменники, давні друзі та вдячні читачі. Творчим подарунком став і святковий концерт з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День бібліотек, книга, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект