Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 6 будинків, дитсадок та школа залишились без гарячої води на вул. Толстого у Чернігові


Нормовен

6 будинків, дитсадок та школа залишились без гарячої води на вул. Толстого у Чернігові

4 жовтня почали демонтаж обвалених конструкцій центрального теплового пункту на вулиці Толстого у Чернігові. Нагадаємо, 1 жовтня там сталася аварія, пошкодилося приміщення пункту. Через це 6 будинків, 26-й садок, 24-ту школу та центр соціальної психологічної реабілітації дітей відключили від постачання гарячої води. Його відновлять у понеділок – про це UA: Чернігів розповів директор ТОВ фірми «Технова» Олексій Щербина. Детальніше дивіться далі у сюжеті.Це – центральний тепловий пункт на вулиці Толстого. О 6:45 першого жовтня тут сталася аварія.

«Ну звук такий сильний, як вибух якийсь. І все», - згадує місцева жителька Галина Берегова.

Михайло Лисенок, місцева жителька: «Гроза йшла, неможливо було визначити. І дощ, і все. Це ж жахливо було. Гроза йшла, ніхто не визначив. А що стукнуло – ніхто не знає».

«На земельній ділянці, яка не входить у зону обслуговування нашого підприємства, залишилася основа старої труби. Самої труби вже немає, залишилася бетонна основа. Вона розташовувалась на відстані 3,5 – 4 метри від центрального теплового пункту. Висота цієї основи приблизно 3 метри. І от у результаті дощів, в результаті часу, сталося просідання ґрунту, обвалилася основа цієї труби і пошкодилася несуча конструкція. Центрального теплового пункту», - розповідає генеральний директор ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» Олексій Щербина.

За словами Олексія Щербини, пункт автоматизований, тож внаслідок обвалу травмованих та загиблих не було. Через 15 хвилин після обвалу працівники «Технови» вручну зупинили обладнання. Через це припинилося постачання гарячої води у шести будинках, 24 школі, 26 садочку, та центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

Петро, житель вулиці Толстого: «Незручності є, тому що немає гарячої води. Я, якщо треба голитися, нагріваю воду на комфорці».

Михайло Лисенок, чернігівець: «У мене звідси іде з котельної. Нема води. – Взагалі нема? – Взагалі нема. – А як ви виходите із цієї ситуації? – У сусідів беремо, відро набрав. Але я не знаю, як далі буде, а це ж надовго».

За словами Олексія Щербини, після аварії об’єкт оглянули представники страхової компанії та спеціальна комісія, факт аварії зафіксували. Сьогодні почали демонтаж.

«Я думаю, що нам на це необхідно максимум дві доби. І на вихідні ми організуємо роботи для того, щоб уже у понеділок забезпечити подачу гарячого водопостачання та опалення у ті соціальні об’єкти, які підживлюються саме від цього пункту. Там є один садочок, одна школа та спеціалізоване дитячий якийсь там лікувальний заклад. Тому ми плануємо з пуском тепла у всьому місті і забезпечити подачу тепла у ці об’єкти».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гаряча вода, обвал, тепловий пункт, вулиця Толстого, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект