Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » МВС у Ніжині влаштувало оглядини літаків вітчизняних виробників малої авіації


Нормовен

МВС у Ніжині влаштувало оглядини літаків вітчизняних виробників малої авіації

Поліція, рятувальники і прикордонники стають на крило. Керівництво цих служб порахувало, авіація це швидко, а легка авіація ще й дешево. Люди в погонах сьогодні придивлялися до вітчизняних літаків, на яких можна патрулювати кордон, моніторити пожежну ситуацію, а також перевозити хворих.Це Super Puma розкручує ротор. За лічені хвилини вона набере понад кілометр висоти. Сьогодні цей гелікоптер не гасить пожежі, а просто десантує рятувальників-парашутистів.

Це техніка дуже хороша, визнають люди в погонах. Але й не дешева. Для патрулювання кордону чи моніторингу лісів можна придивитися і щось простіше.

В Ніжині Міністерство внутрішніх справ влаштовує оглядини літаків вітчизняних виробників малої авіації. Свої апарати презентують фірми з Одеси, Києва, Харкова та Броварів. Саме з цього містечка поблизу столиці авіаконструктори показують дводвигунний апарат.

Так пілоту ліньки рулити до злітної смуги, тому злітає просто з перону.

Досвідчений пілот Сергій Філатов може довго розповідати про переваги малої авіації. Власне йому вже доводилося в своєму житті на маленькому літаку допомагати і прикордонникам, і пожежним.

Заступник міністра МВС Сергій Гончаров придивляється до невеликих літаків. Не відкидає, можливо якісь із них отримають почесний напис – поліція, рятувальник чи прикордонна служба.

Звісно ці невеликі літальні апарати не замінять ту ж таки Super Puma з її 4 тонною ємністю для гасіння пожеж чи можливістю взяти на борт 20 рятувальників. Ці літаки радше стануть очима тієї ж таки поліції. Хоча, коли дуже треба, то зможуть вивезти і тяжкохворого. Головне, щоб було хоча б 400 метрів рівного поля.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: літаки, Ніжин, мала авіація, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект