Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » З нагоди професійного свята у драмтеатрі нагородили лауреатів та лауреаток конкурсу «Вчитель року»
УБП


Home net

З нагоди професійного свята у драмтеатрі нагородили лауреатів та лауреаток конкурсу «Вчитель року»

EdCamp буде у Чернігові і цьогоріч.

Нещодавно оголосили результати, які заклади освіти і у яких містах проведуть ці педагогічні не конференції. У Чернігові це право здобула 20-та школа.Ганна Шолом, вчителька інформатики школи №20: «Взагалі ідея зародилася ще влітку, коли побачили оголошення про те, що можна подати заявочку на EdCamp. Я зателефонувала Наталії Іванівні, говорю, давайте спробуємо. Ось таким чином, вже трошки пізніше, заповнили анкету і подали цю заявку, і чекали результатів. Але крім результатів, з нами було інтерв’ю з організаторами EdCamp з Харкова».

Писали те, що було на душі, кажуть педагогині. І вже планують наповнення заходу, котрий відбудеться в березні 2020 року, на базі їхньої школи.

Наталія Малець, директорка школи №20: «Родзинка в тому, що ми співпрацюємо з музеєм Коцюбинського. Так як школа розташована географічно дуже поряд з музеєм Коцюбинського, то будемо вражати і екскурсією до музею Коцюбинського, і буде одна з локацій у самому музеї. І звичайно у нас є запрошена почесна гостя. Але це сюрприз, ми потримаємо це в таємниці».


Педагоги та педагогині Чернігова не сидять на місці. Вони постійно розвиваються, беруть участь у конкурсах, квестах, конференціях, аби покращити власні вміння та навички, і застосувати у навчальному процесі нові методи. Так є перемога ще в одному проекті.

Яніна Тимошенко, директорка методичного центру управління освіти міста: «Його керує громадська організація EdCamp Ukraine. Наша 31 гімназія виграла участь у проекті – «Які навички через емоційне виховання дітей». В цьому проекті вони будуть тривалий час, це більше року. Вчителі зможуть запроваджувати і більш креативно і творчо працювати зі своїми учнями».

З нагоди професійного свята спільноту вітали у залі драмтеатру. Нагородили лауреатів та лауреаток міського етапу конкурсу «Вчитель року». Вручили грамоти і відзнаки кращим з кращих. Міський голова закликав всіх вірити у себе та своє майбутнє, бо саме від вчительської роботи, перш за все, залежить майбутнє України.

Педагогічна праця не легка, але цікава. Вже цієї неділі всі вчителі і вчительки країни прийматимуть вітання від нинішніх і колишніх учнів та учениць.

На осінньо-зимові канікули для дітей у Чернігові організовують цікаві квести. А напередодні свята – Дня працівників освіти – цього четверга його зроблять для вчителів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: EdCamp, вчителі, нагородження, Вчитель року, професійне свято, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект