Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Яцево збираються встановити камери відеоспостереження, аби попередити випадки вандалізму


На Яцево збираються встановити камери відеоспостереження, аби попередити випадки вандалізму

2 жовтня на Чернігівщині приїхали представники Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. Вони зустрілися з громадською організацією «Єдина родина Чернігівщини», яка об’єднує сім’ї загиблих учасників АТО та ООС.Приводом стали акти вандалізму, які останнім часом почастішали в області. Зокрема, нещодавно у селі Слобідка Новгород-Сіверського району невідомі двічі на тиждень вибивали шибки у хаті-музеї, де виріс загиблий в АТО Ігор Медведь. Музей своїми силами створили колишні односельці Ігоря у пам’ять про полеглих в АТО земляків.

На кладовищі «Яцево», де похований Ігор Медведь, вшанували його пам’ять та тих, хто загинув за незалежність та цілісність України.


Заступник міністра зазначив, що у розслідуванні таких подій слід відокремлювати випадки умисної наруги над пам’яттю військових від звичайного хуліганства, а це вже питання зваженої роботи правоохоронних органів.

Аби попередити акти вандалізму у Чернігові, «Єдина родина» ініціює встановлення камер відеонагляду на кладовищі при в’їзді і на каплиці у секторі, де поховані воїни АТО та ООС.

Під час робочої поїздки Міністерство у справах ветеранів на Чернігівщину заплановане також відвідання самого музею у Слобідці та місцевої школи.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: відеокамери, кладовище, Яцево, воїни, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект