Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат пройшов у Чернігові

Чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат пройшов у Чернігові

Чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат пройшов сьогодні у Чернігові на стадіоні імені Гагаріна. Як сказав тренер чернігівської спортшколи «Атлет» Олександр Мощенко, на змагання приїхали близько 60 учасників: 50 - з Чернігова та команда із селища Лосинівка Ніжинського району.Чернігів, Чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат. 15-річний Артем Гончаров йде виконувати ривок та поштовх.

Важкою атлетикою хлопець займається 3 роки. Каже, тренується кожного дня по 2 години.

Артем Гончаров, займається важкою атлетикою:
«В ривку на цих змаганнях 77 кілограмів вирвав і 88 виштовхнув. Другий з дорослих. Почав займатися, бо батько був важкоатлетом, і я захотів. До всіх змагань готуюсь. Для мене всі змагання однакові, я хвилююсь. Хотів би стати тренером.»

Так Вікторія Пластовець розминається присядом зі штангою вагою 80 кілограмів. Їй 20 років. Вона майстер спорту. На чемпіонаті зайняла перше місце серед дівчат. Каже, піднімає 130 кілограмів.

Складчина

Вікторія Пластовець, майстер спорту: «Я почала займатись ще в 9-му класі, на початку 9-го класу. Чому, ну тренер приїхав після змагань до нас в школу і запропонував мені. Каже: «Давайте будемо займатися, не сподобається кинеш, тільки спробуй». Я спробувала. На три тренування сходила і одразу поїхала на мої перші змагання. Чемпіонат України був, і я посіла перше місце. Мені сподобалось. І я почала далі займатися. Моя найближча мета: поїхати на Чемпіонат Європи.»

У змаганнях участь беруть близько 60-ти учасників, каже тренер Олександр Мощенко.

Олександр Мощенко, тренер чернігівської спортшколи «Атлет»: «У нас зараз проходить чемпіонат області. На даному етапі виступає вікова категорія 2003 рік і старші. Хлопці 17 років і трохи старші. Всього у нас 60 з чимось учасників, 50 - з Чернігова і Лосинівські хлопці приїхали.»

Чемпіоном області став Микита Рубановський. Це не перша його перемога, в 15 виграв Чемпіонат України, в 17 став призером. Важкою атлетикою хлопець почав займатися з 10-ти років, каже, надихнув старший брат. В грудні Микита збирається їхати до Ізраїлю на чемпіонат Європи.

Микита Рубановський, учасник змагань: «Змагання пройшли доволі добре, тому що я покращив свої результати. Зробив кращу суму - 280 кілограмів. Плануємо зараз покращити ще результати, поїхати на чемпіонат Європи та там підняти «майстер спорту».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: важка атлетика, спорт, чемпіонат, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект