Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Сезон «Концертного абонементу» стартував


Нормовен

Сезон «Концертного абонементу» стартував

У філармонійному центрі розпочався новий сезон концертного абонементу. З новою програмою у місті виступила оперна співачка Тетяна Асадча. На прохання автора цього проекту Олега Васюти, вона підготувала програму старовинного українського романсу. Душевна музика у поєднанні з ліричною поезією в прекрасному виконанні Тетяни Асадчевої під акомпанемент Миколи Чекаренка зачаровувала глядачів.У ХІХ столітті романс почав приваблювати знаних композиторів та поетів. І згодом став одним з їх улюблених музичних жанрів. Не одне століття слухачі на концертах довіряють романсу свої найпотаємніші думки.

Утретє Тетяна Асадча приїздить до нашого міста і кожного разу з новою програмою. На лютневому концерті заспівала іспанські романси. Концерт нашого українського романсу це щось особливе і зрозуміле кожному.

У новому сезоні концертного абонементу чернігівці познайомляться з талановитою молоддю, а також побувають на концертах знаних солістів та музикантів. Для шанувальників народного мистецтва буде відкрито бандурний абонемент.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: філармонія, концертний абонемент, класична музика, романси, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект