УБП


Home net

Кава з Галаганом

Художній музей імені Григорія Галагана презентував новий проект «Кава з Галаганом». Перша зустріч фахівців з чернігівцями, що цікавляться нашою історією, відбулася у великій Галаганівській залі, - посеред картин, на яких зображені портрети різних поколінь роду Галаганів.У сім’ї Григорія Галагана каву пили вдома та під час подорожей. За чашкою кави обговорювали різні теми з гостями маєтку.

Бесіду про роль жіноцтва у долі Галаганів запропонували співробітники музею. Чотири Катерини, починаючи від прабабці Григорія Галагана, забезпечували повноцінне існування роду. Вони займалися не лише сімейними, а також господарськими справами.


Кураторка проекту Олена Пономаревська зачитала уривок зі щоденника Григорія Галагана. Будучи молодим, він описує дівчат, яких зустрів на балу у селі Дорогинка, що на Чернігівщині.

Говорили також про одяг, який носили жінки в оточенні Галаганів. Науковий співробітник музею Світлана Демченко принесла на зустріч весільну керсетку своєї бабусі.

Розмова за смачною кавою була змістовною та цікавою. Учасники проекту вже обговорюють наступну тему, яка буде присвячена Галагану меценату та меценатство у сучасному Чернігові.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: музей Галагана, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект