Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Владислав Атрошенко пропонує перенести святкування Дня міста на Трійцю


Нормовен

Владислав Атрошенко пропонує перенести святкування Дня міста на Трійцю

Святкування Дня міста у Чернігові тривало 3 дні і пройшло на високому рівні, на цьому наголосив Владислав Атрошенко на ранковій нараді.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Всі молодці. Я вважаю, що справились всі на п’ятірку. Трохи з погодою не дуже пощастило, але це буде додатковий стимул нам подумати, щоб розвести День визволення і День міста».

Як варіант, міський голова пропонує перенести святкування Дня міста на Трійцю, а 21 вересня відзначати вигнання нацистів з Чернігова. А загалом вже настав час реального запуску проекту «Чернігів туристичний», вважає Владислав Атрошенко. Для цього потрібно розробити відповідну рекламну стратегію, аби реалізувати амбітні плани щодо розвитку цього потенціалу древнього міста, акцентував мер.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я попросив більш серйозно підійти до плану заходів, плану різноманітних фестивалів. Нехай до нас їдуть бджолярі, ковалі, хлібопекарні, зробити фестиваль фаст-фудів, зробити, наприклад, фестиваль парад салютів. Чого нам не зробити парад салютів?».

Це потребує додаткових витрат. І тому у бюджеті наступного року потрібно передбачити кошти на промо-команії Чернігова та тих заходів, які будуть відбуватися у місті. Відповідне доручення – реалізувати проекти у кошторисі – отримали профільні посадовці.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День міста, святкування, Владислав Атрошенко, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект