Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Міський голова подякував підлеглим за організацію святкування Дня міста


Міський голова подякував підлеглим за організацію святкування Дня міста

Міський голова під час ранкової наради подякував своїм підлеглим за організацію святкування Дня міста. Протягом кількох днів вони приймали делегації з різних українських міст, представників Латвії, Білорусії та Польщі, відповідали за розважальну програму для чернігівців, опікувалися проведенням напівмарафону.Відзначив міський голова і виступ гурту «Машина времени», який зібрав на Красній площі десятки тисяч чернігівців. Послухати кумирів люди приїздили і з інших міст.

За словами Владислава Атрошенка, єдине, що підвело, це погода. Тому у майбутньому можна подумати про різні дати для відзначення Дня вигнання нацистів і Дня міста.

Також градоначальник дав розпорядження підлеглим попрацювати у напрямку промоцій міста та над плануванням заходів і фестивалів, які можна організувати у 2020 році, аби закласти ці суми у бюджет. Вони мають бути різноплановими і приваблювати туристів з різними інтересами.

Через занедбану інфраструктуру місто не було готове раніше організовувати великі фестивалі і культурні заходи, продовжив думку очільник Чернігова. Але після кількох років ремонтних робіт, настав час тісно працювати у напрямку туризму.

На ранковій нараді також обговорили подальшу долю мурала «Материнство», який демонтували з пологового будинку у зв’язку з комплексною термомодернізацією.

В’ячеслав Почеп, начальник управління капітального будівництва: «Ми вивчали це питання до початку демонтажу – художньої та історичної цінності воно не має».

У міській раді вирішили розмістити його на зберігання. Як варіант, розмірковують над продажем. На місті демонтованого з’явиться новий мурал.

Також під час наради Владислав Атрошенко подякував народним депутатам Верховної Ради минулого скликання, які працювали над розвитком Чернігова. Детальніше про це дивіться у наступних випусках новин.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект