Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Десна» зберегла друге місце в турнірній таблиці

«Десна» зберегла друге місце в турнірній таблиці

Матч проти донецького «Шахтаря» провела у неділю чернігівська «Десна». Вже за півгодини до початку гри було видно, що на три бухан буде гаряче.

Біля входу до стадіону імені Юрія Гагаріна яблуку було ніде впасти. Звісно, на такий матч фанати сіверян не могли не прийти. І враховуючи навіть те, що суперником виступає беззаперечний лідер прем’єр ліги. Настрій чернігівців був стримано оптимістичним.

Трибуни чернігівського стадіону були заповнені майже вщерть. Із самого початку гри «Десна» постаралася дати своїм фанатам привід для аплодисментів. Розпочали матч сіверяни доволі агресивно. Проте «Шахтар» довів, що не просто так посідає першу сходинку таблиці УПЛ, і оборона клубу критичних помилок не припускалась. Більше того, в середині першого тайму гірники перехопили ініціативу – на 19-й хвилині Жуніор Мораєс, під час вкрай небезпечної атаки, схибив і не зміг забити у порожні ворота. Але вже через 4 хвилини його помилку компенсував Марлос, відкривши рахунок.

Після цього гірники вирішили перейти до більш оборонного стилю гри, а «Десна» раз у раз намагалася прорвати цей захист.

На жаль, нашій команді цього зробити не вдалося, тому суперники розійшлися з рахунком 0:1.

Незважаючи на поразку, «Десна» зберегла за собою друге місце турнірній таблиці. Хоча «Олександрія» та «Зоря» відстають всього на 2 очка.

Наступний матч чернігівський клуб проведе на виїзді проти «Маріуполя».