Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » День міста відзначали і у мікрорайонах Чернігова


Нормовен

День міста відзначали і у мікрорайонах Чернігова

День міста відзначили і у мікрорайонах Чернігова. Цього року було розширено локації святкування. Виступи учасників 4-го всеукраїнського фестивалю духових оркестрів відбулися на Шерстянці, Масанах, у Березовому гаю на Пухова, а також у парку біля Мегацентру, а у сквері Богдана Хмельницького.Повітряні сили України у Чернігові представив Винницький військовий оркестр. Це дружній візит музикантів до нашого міста, адже 14 вересня чернігівські оркестранти виступали на Дні Вінниці. До речі, у цьому колективі працює перша в Україні військова диригентка.

Почути виступ Вінницького оркестру чернігівці могли у центрі міста, а саме, у сквері Богдана Хмельницького. І в цей же час інші військові музиканти з південної Одеси грали у сквері навпроти Мегацентру.

В іншому куточку Чернігова – на віддаленій Шерстянці – теж святкували. Жителів мікрорайону вітали зі святом учасники «Чернігів бенду», міського палацу культури імені Радченка.

Відсвяткувати у себе вдома змогли і жителі Масанів. Локація – територія 35-ї школи. Тут працівники центральної бібліотечної системи влаштували розваги для дітей. А військово-музичний центр сухопутних військ Збройних сил України забезпечив якісну концертну програму.

Незважаючи на холодну погоду, чернігівці активно відпочивали і насолоджувалися святом впродовж всіх вихідних.

У Березовому гаю, улюбленому місті відпочинку жителів великого мікрорайону Пухова, Доценка, Бєлова, зібралися цілі родини.

Тут чернігівців вітав духовий оркестр філармонійного центру фестивалів та концертних програм. Звуки оркестрів у Чернігові лунали протягом усього дня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: духові оркестри, свято, День міста, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект