Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Офіцери поліції з п'яти країн відвідали військовий музей у 34-ій школи


Нормовен

Офіцери поліції з п'яти країн відвідали військовий музей у 34-ій школи

Делегація міжнародної поліцейської асоціації у музеї бойової слави 34-ї школи. В рамках форуму офіцерів поліції 26 правоохоронців з 5 країн побачили колекцію зброї та документів, які самотужки зібрав їхній колега і вчитель захисту вітчизни Віктор Трухан.Колишній військовий починав свої експозиції з невеликого куточка. Тепер у музеї 4 тематичні кімнати – від часів гетьманщини до Другої світової та сучасної російсько-української війни на Сході. Тут понад 5 тисяч експонатів і всі максимально доступні для відвідувачів.

Так, для колег правоохоронців чоловік вперше демонструє новий зал присвячений борця за незалежність та особливо цінні речі із цього зібрання. А також показує повний розбір легендарного автомата Калашникова.

Оскільки вся зброя та снаряди в музеї безпечні, тут проводять практичні уроки історії та захисту вітчизни.

Для облаштування цього залу до музею прибудували ще одну кімнату, адже тут найважливіші моменти життя при УНР та двох революцій вже незалежної України.

Іноземці зізнаються, що така колекція для них досить незвична.

У Чернігів поліцейські приїхали для обміну досвідом, а з містом та країною знайомляться вже у вільний від роботи час.

Впродовж тижня учасники та учасниці фору офіцерів поліції також встигли зустрітися з міським головою Владиславом Атрошенком, побачити пам’ятки Чернігова та відвідати зону відчуження.Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: офіцери поліці, музей, Віктор Трухан, школа №34, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект