Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У перший день святкувань Дня міста Чернігів приймав гостей з різних куточків країни та з-за кордону


У перший день святкувань Дня міста Чернігів приймав гостей з різних куточків країни та з-за кордону

У перший день святкувань з нагоди Дня міста Чернігів приймав делегації з вітаннями від гостей з різних куточків країни та з-за кордону.Так, аби привітати наше місто з 76-річницею вигнання нацистських загарбників, до Чернігова приїхали делегації з Латвії, Польщі, Білорусі, а також інших українських міст.

В знак дружби та підтримки під час урочистостей Чернігів та Сєвєродонецьк підписали угоду про співпрацю.

В’ячеслав Ткачук, в.о. міського голови Сєвєродонецька: «Від імені городян – сєвєродончан – хочу подякувати бійцям, наших синів, наших чоловіків за ту роботи, яку ви провели в нашій території. Дякую батальйону «Чернігів». З вашої згоди попрохав, щоб ми обмінялися грамотами і стали побратимами, і я запрошую до співпраці».

В історії Чернігова було багато сторінок. Міський голова у привітанні згадав чернігівців, які були причетні до розвитку міста, та про тих, хто захищав і досі захищає наше місто та всю Україну зі зброєю в руках.


Майбутнє нашої країни – це молодь. А якість освіти має стати пріоритетом для країни під час високої конкуренції за кадри, підкреслив Владислав Атрошенко.

Згадали і про спортивні перемоги. Вітали місто зі святом також представники і гравців футбольного клубу «Десна».
Міський голова у свою чергу привітав спортсменів з нещодавньою перемогою над київським «Динамо».

Закордонні делегації приїхали з подарунками. Так, очільник нашого міста-побратима Гомеля подарував Чернігову пасхальне яйце, як символ відродження.

Під час зустрічі міський голова вручив посмертні звання «Почесного громадянина міста» родинам громадського діяча Валерія Сарани та археолога Володимира Коваленка. Спортсменка Олена Костевич, якій також мали вручити відзнаку, перебуває на змаганнях, тож отримає її згодом.

Нагадаємо, святкування з нагоди Дня міста продовжаться 21 та 22 вересня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День міста, гості, міськрада, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект