Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Засоби захисту та вибухотехніка – надзвичайники провели наочний урок до Дня рятівника


Засоби захисту та вибухотехніка – надзвичайники провели наочний урок до Дня рятівника

Від саморятівників до професійних протигазів та дитячих комплектів.

Незадовго до Дня рятівника фахівці з цивільного захисту демонстрували різні модифікації засобів дихання, радянські та сучасні зразки протигазів та принципи їх дії.Один з найбільш вживаних – саморятівник «Фенікс», що використовують при пожежах на підприємствах та в установах. Одноразовий фільтруючий елемент захищає впродовж 30 хвилин.

Це одна з локацій пізнавального квесту, який для учнів та учениць з 5 шкіл міста надзвичайники разом з працівниками інших служб організували до свого професійного свята.

Так, на практиці діти зможуть більше дізнатися про специфіку роботи рятувальники та з чим їм доводиться щодня працювати.

Цього дня школярів і школярок знайомили із найпоширенішими видами вибухових пристроїв – мінами, гранатами, снарядами – та вчили їх розпізнавати. На інші локації працівники водолазної служби нагадували про безпеку на воді та найпростіші засоби порятунку.

Кажуть, навіть такі елементарні знання можуть стати у нагоді.

Як разом із кінологами та спеціально навченими собаками надзвичайники проводять пошукові роботи, гасять масштабні пожежі та рятують людей і тварин, просто та цікаво розповіли самі службовці.

Працівники ДСНС впевнені, так вони допоможуть дітям отримати цілісне уявлення про роботу їхніх колег та доступно пояснять основи особистої безпеки.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День рятівника, ДСНС, школярі, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект