Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Якими темпами розбудовується Чернігів і де цьогоріч з'являться новобудови?


Якими темпами розбудовується Чернігів і де цьогоріч з'являться новобудови?

Введення в експлуатацію нових будинків та розробка детальних планів окремих районів міста для створення там житлових комплексів. Про роботу управління архітектури та містобудування Сергій Калюжний прозвітував під час розширеної наради 10 вересня.Сергій Калюжний, начальник управління архітектури та містобудування: «В першому півріччі 2019 року введено в експлуатацію наступні об’єкти. Це 48 квартирний житловий будинок по Міхнюка, 1А, 55 квартирний житловий будинок по вулиці Корольова, 16А, 74 квартирний житловий будинок по вулиці Курсанта Єськова та по Стрілецькій, секція багатоквартирного житлового будинку 10/2 в мікрорайоні Масани – це 3-й мікрорайон Масани – по Незалежності, 21».

Ще 18 тисяч квадратних метрів двох багатоквартирних будинках прийняли у липні-серпні і станом на 30 серпня в експлуатацію ввели майже 52 тисячі квадратних метрів, без урахування індивідуального садибного житла.

За інформацією забудовників, упродовж року мають завершити будинки по вулиці Козацькій, Шевченка, Курсанта Єськова, Князя Чорного, Зеленій та в мікрорайоні Масани.

Сергій Калюжний, начальник управління архітектури та містобудування: «Якщо всі плани справдяться, то взагалі може бути на кінець року приблизно 89,5 тисяч квадратних метрів житла багатоповерхового, з прогнозованих на цей рік 75 тисяч».


Зведення нових будинків – це оселі для сотень родин, а також надходження до бюджету міста. Так, торік від сплати пайової участі Чернігів отримав понад 18 мільйонів гривень.

Сергій Калюжний, начальник управління архітектури та містобудування: «За 8 місяців 2019 року виконавчий комітет уклав 114 договорів, на суму близько 17 мільйонів, з яких надійшло на даний час – до 30 вересня – 10 мільйонів 853 тисячі гривень».

Порівняно з іншими обласними центрами за темпами розбудови Чернігів на середніх позиціях. За словами Владислава Атрошенка, для міста нині важливо врівноважити інтереси забудовників та майбутніх мешканців на користь чернігівців.

Аби змусити забудовників робити все якісно, міський голова дав доручення профільним керівникам наглядати за процесом будівництва та закласти цей контроль процедурно.

У 2020 році в управлінні архітектури та містобудування мають розробити детальний план території в районі Стрілецької для побудови нового житлового мікрорайону, а також доопрацювати проект історико-архітектурного плану міста з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, Сергій Калюжний, будівництво, архітектура, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект