Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як вижити в екстремальних умовах? Цьому навчають дітей і підлітків у Центрі спеціальної підготовки «Вовкулака»


Як вижити в екстремальних умовах? Цьому навчають дітей і підлітків у Центрі спеціальної підготовки «Вовкулака»

Вижити в екстремальних умовах попри все.

Близько 5 років функціонує центр спеціальної підготовки «Вовкулака». Його заснували на власні кошти та за підтримки благодійників колишній бійці АТО. Головна мета – поділитися своїм досвідом з іншими добровольцями. Також ту ветерани та учасники бойових дій проводять заняття з військово-патріотичного виховання дітям і підліткам.Інструктори центру готуються юнаків та дівчат за кількома напрямками – тактична підготовка, ведення агентурної розвідки, заняття з військової томографії, екстрена медична допомога, рукопашний бій, бокс, виживання в дикій природі, в умовах мінної небезпеки, вчать відрізняти фейк від достовірної інформації.


В центрі розташована стіна слави. Тут знаходяться різні подяки, грамоти, сертифікати міжнародного зразка, дипломи за участю в спортивних турнірах, які належать інструкторам. Кожен, хто тут викладає, з досвідом бойових дій, який надалі передають своїм вихованцям і вихованкам.

Вихованці клубу вважають, що знання, які вони тут отримують, знадобляться їм у подальшому житті. Деякі з них хочуть пов’язати зі своїм майбутнім, служити в Збройних силах України чи поліції.

Заняття в ЦСП «Вовкулака» дуже подобаються дітям. Інструктори пропонували на літній час скоротити до одного заняття в тиждень, але діти наполягали на проведенні хоча б двох. Восени їх відновили і проводять за старим графіком – тричі на тиждень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЦСП «Вовкулака», спецпідготовка, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект